גודל פונט

אודותינו

לוגו אלטמן

אלטמן, בריאות לכל שלב בחיים

אלטמן בריאות הינה חברת מוצרי בריאות והחזון שלנו הוא לדאוג לבריאות לקוחותינו באמצעות כלים המבוססים על הבנה מדויקת של צרכיהם במצבי חיים שונים, באופן מקצועי, מעשי ומקיף. להביא את הרכיבים מהטבע לטובת הבריאות שלנו ובמרוכז – זה האתגר שלנו.
הצוות מקצועי ומיומן של נציגים רפואיים שלנו, אמונים על קיום דו-שיח תמידי ומפרה עם הקהילה הרפואית. אנחנו פה קודם כל בשבילכם.

חשוב לנו לייעץ ולסייע לכם בהתאמת המוצרים למצבי החיים השונים, ובכלל לענות לכל פניה בכל נושא הקשור למוצרי החברה ולתחום פעילותינו.

אתם מוזמנים להתקשר למוקד המקצועי שלנו, בו נמצאים לשירותכם נטורופתיות, תזונאיות ודיאטניות בטלפון: 6505*. להתחדש, להשתפר ולהתקדם זו הדרך שאנו מאמינים בה, בין אם זה במכון אלטמן למחקר, המסייע במימון מחקרים רפואיים פורצי דרך וחדשניים, או במרכז החדשנות של אלטמן, המתמחה באיתור, תמיכה ומימון של חברות הזנק (סטראט-אפ) בתחום הבריאות המנסות להביא את הבשורה הטכנולוגית הבאה לחיינו.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם 'אמון הציבור' ומחויבים לכללי הארגון, המבטאים סטנדרטים גבוהים של אמת, הגינות וכיבוד החוק.

אלטמן היא חלק מקבוצת מעברות, וגאה להיות החברה המובילה בישראל בתחום תוספי התזונה כשמאחורינו כ-40 שנות ניסיון ומאות אלפי צרכנים מרוצים. אנו קמים כל בוקר עם השמחה, שגם היום נוכל לדאוג לבריאות לקוחותינו.

 

מה עוד חשוב לדעת עלינו?

 

אמון הציבור

אנו מחויבים לכללי ארגון “אמון הציבור”, שמשמעותם עמידה בסטנדרטים גבוהים של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, אחריות למוצר ושירות נאות הגינות בקיום ועריכת חוזים, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק.

 

 

 

 

לוגו אלטמן