גודל פונט

אודותינו

אלטמן- הגוף מרגיש בהבדל

אם הגוף שלך היה יכול לדבר הוא היה מבקש שיתייחסו אליו באחריות ובאמפתיה.

אנחנו מאמינים שהגוף שלנו הוא השותף שלנו. זו מערכת היחסים הארוכה והמשמעותית ביותר שלנו, שמתחילה בלידה ושתלווה אותנו כל חיינו. האחריות שלנו כלפי הגוף שלנו היא להקשיב לו, לאהוב אותו ולדאוג לו לכל מה שהוא צריך, כמו שהוא עושה עבורנו.

מי אנחנו?

אנשים המתייחסים באחריות, בכבוד ובאמפתיה לגוף האדם. המבינים היטב ולעומק את הצרכים השונים של הגוף ולכן חוקרים, מפתחים ומחפשים ללא לאות אחר פתרונות, כלים ומוצרים שיטיבו עם הגוף שלנו, להיות שם עבורו בכל סיטואציה. עבורנו, הרגלים בריאים, טיפול וטיפוח מתמיד של הגוף הינם חלק מאורח חיים רצוי ושגרה נכונה.

מה אנחנו עושים?

אנחנו חוקרים, מפתחים ומוכרים תוספי התזונה.
ויטמינים, מינרליים, פרוביוטיקה, צמחי מרפא , פורמלות ייחודיות ומוצרים נוספים, כאשר המכנה המשותף הוא לספק לגוף את כל מה שהוא צריך, גם בשגרה וגם במצבים ספציפיים (כמו הריון, גיל המעבר, מצבי חוסר וכדומה). אנחנו גם מייעצים, מלמדים ומדריכים באהבה, את כל מי שמעונין ללמוד ולהבין את התחום.

הגוף מרגיש בהבדל לפנינו

אנחנו מאמינים כי מערכת יחסים בריאה עם גופינו משמעותה לקחת אחריות על התזונה ועל הפעילות הגופנית הנדרשת לשמור עליו. הגוף שלנו רגיש יותר למתרחש בתוכנו, הוא מרגיש בהבדל הרבה לפנינו ויש לנו חובה להפגין רגישות וכבוד לצרכיו ולאותות שהוא שולח לנו על מצבו והכי חשוב – לסמוך עליו.
כאשר אנו מספקים לו את כל צרכיו בכלל זה גם את הוויטמינים והמינרליים, הפרוביוטיקה או מוצרים נוספים, הגוף מרגיש בהבדל.

אנחנו מייצרים ומוכרים רק את מה שאנו לוקחים בעצמנו

זו ההבטחה הראשונה שאנו יכולים להבטיח ומשמעותה שאנו מחויבים לאיכות ולביטחון מלא עבור כל מוצר שאנו מציעים. כל מוצר היוצא אליכם הביתה עובר את הבדיקות הקפדניות ביותר שקיימות  ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש ובכל הדרישות הרגולטיביות.  באותה מידת רצינות ואחריות אנו מתייחסים גם למידע ולעצות המקצועיות הניתנות על ידי מומחים במוקד שרות הלקוחות שלנו ובכל ערוץ אחר. אחרי הכול, זה שמנו הטוב !

אם תכירו את התחום, תתאהבו בו כמונו

זו למעשה ההבטחה השנייה שאנו יכולים להבטיח לכם, אם תבואו לעבוד אצלנו זה מה שיקרה לכם (קורה כמעט לכולם), אבל אם יש לכם כיוון מקצועי אחר, אנו ממליצים לכם להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, או לעקוב אחרינו בפייסבוק ולהתעדכן בחדשות העדכניות מהתחום, טיפים איך לשמור על הגוף שלנו ולספק לו כל מה שהוא צריך, וכמובן הטבות ומבצעים.

 

מה עוד חשוב לדעת עלינו?

 

אמון הציבור

אנו מחויבים לכללי ארגון “אמון הציבור”, שמשמעותם עמידה בסטנדרטים גבוהים של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, אחריות למוצר ושירות נאות הגינות בקיום ועריכת חוזים, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק.

 

 

 

 

לוגו אלטמן