גודל פונט
נשים

11 אפליקציות הריון שאת חייבת להכיר

פעם, הסבתות שלנו ספרו 9 חודשים, היום אנחנו סופרות 42 שבועות, אבל בפועל הריון יכול להימשך יותר משנה, לפחות עבור כמחצית הנשים בישראל, שמתכננות ומתכוננות לפחות 3 חודשים לפני ההתעברות עצמה

אפליקציות להריון

על פי הערכות רפואיות כמחצית ההריונות בישראל הם מתוכננים, וכשליש מהם הם הריונות ראשונים. כאשר הבטן מתחילה לתפוח, מיד עולה ה-שאלה: מתי תתרחש הלידה? אמנם אין לנו דרך לדעת בוודאות מתי בדיוק התעברנו, אבל הראש הדיגיטלי ממציא לנו פטנטים ואינספור אפליקציות כדי לסייע לנו לחשב חישובים – שיעזרו גם בשלבי התכנון המוקדמים וגם בשלב התפתחות העובר.  כולל מחשבון היריון.

היום כבר אפשר לשמוע את הדופק שלו או שלה, לצלם את הבטן המתעגלת ואפילו להיכנס לתיק הרפואי ולשלוף ממנו את ממצאי הבדיקות השונות.

שמחים להכיר לכן 11 אפליקציות ששווה להוריד לסמארטפון, ואל תשכחי להירשם לעדכוני ההריון של אלטמן לפי שבוע.

איך לחשב את יום הביוץ?

חישוב יום הביוץ הוא מידע חיוני עבור נשים המתכננות כניסה להריון או עבור נשים שעוברות טיפולי הפריה. האפליקציות הבאות מחשבות את התאריך ואפילו שותלות "התראות סקסיות" ביומן שלכן, אם תבחרו בכך.

אפליקציית Glow

אפליקציית Femcal

קופות חולים מסייעות במעקב אחר ההריון:

"מכבי שירותי בריאות" ו"שירותי בריאות כללית" מציעות למבוטחות שלהן אפליקציות בהן יופיע הסבר מדויק על מה עובר עליכן ועל התינוק שלכן לפי תאריך לידה משוער שמזינים במערכת. בנוסף, אפשרות להיכנס לתיק הרפואי הכולל את כל נתוני ההריון, תוצאות של בדיקות ומעקבי ההריון שנערכים במסגרת מעקב ההריון בקופת החולים.

האפליקציה של מכבי

האפליקציה של כללית

לחייך מהבטן:

מעקב אחר הריון לא חייב להיות מלווה רק בהסברים מילוליים, האפליקציה הבאה ממחישה את שבועות ההיריון בצורה גראפית וצילומית.

אפליקציית Step by step

ואם אתן רוצות להקשיב לפעימות לב של העובר, זו האפליקציה בשבילכן.

אפליקציית My Baby's Beat

יש אפילו אפליקציות שיאפשרו לכן לצלם את הבטן באותה התנוחה, כדי לעקוב אחרי ההתעגלות המבורכת. מכל התמונות המצטברות מומלץ לייצר סרטון חמוד למזכרת.

אפליקציית Watch me change

אפליקציית Cinemama

כדי שתדעו כמה ואיך להתאמן בהריון, הנה שלוש אפליקציות שמציעות מידע ותרגילים מתאימים, לפי שבועות ההריון. השלישית מציעה תרגילים שיעזרו לשמור על שרירי רצפת האגן, שעלולים לספוג חבלה במהלך הלידה.

אפליקציית Oh baby

אפליקציית Pregnancy Workout Today

אפליקציית: Pregnancy Pelvic Floor Plan