אלטמן רוקחות טבעית- תוספי תזונה - עמוד הבית

חבלות

 

"סבלתי מכוויות וטראומיל עזרה בתוך מספר ימים"
"לפני כחמש שנים עברתי הקרנות בעקבות סרטן השד. כתוצאה מההקרנות הכבדות הגעתי למצב של כוויות נוראיות ושום משחה לא עזרה כדי להרגיע. התעניינתי באינטרנט מה עוד ניתן לעשות וגיליתי מאמר שבו הודגש שכדאי להשתמש בטראומיל. כמובן שרכשתי את המשחה והשתמשתי בה, ובתוך מספר ימים הגעתי לתוצאות מדהימות. אני ממליצה לכל מי שמתעניין ותמיד מחזיקה שפופרת לחירום (כאבים כלליים)".
רחל פז, אלפי מנשה


 

"טראומיל הקלה עליי בזמן השיקום ועזרה לי להתמודד עם הכאבים"

"אני רוכבת על אופני שטח וכביש מקצועית. לפני שנה וחצי התרסקתי עם האופניים ונחבלתי קשות בכל גופי, כולל שבירת שיניים ולסת ויד מרוסקת, וכמובן כאבים אקוטיים בכל הגוף. משחת טראומיל מאוד הקלה עליי בזמן השיקום עזרה לי להתמודד עם הכאבים הנוראיים. כיום אני בריאה ושוב בכושר שיא. תודה".

מלודי אור מולר, נהריה


"בזכות טראומיל הבת שלי עלתה לבמה ורקדה"

הבת שלי רוקדת פלמנקו כבר שלוש שנים. בחנוכה הייתה לה הופעה חשובה שאליה היא התכוננה זמן רב. ההתרגשות הייתה רבה. פחות משבוע לפני ההופעה היא נתקלה בחפץ שהיה מונח על המדרכה ונקעה את הרגל. היא בכתה, ולא רק מכאבים – גם מעוגמת הנפש. אבל אז המליצו לנו על טראומיל, השתמשנו ו... הפלא ופלא. השיפור היה מיידי. הבת שלי עלתה כמו כולן על הבמה ורקדה".

תרצה צמרינג, פתח תקוה

 


"טראומיל יש אל תתייאש"

"ביום הראשון בחופשתי באילת החלקתי על סלע בזמן קורס צלילה, ונקעתי את רגלי. למרבה המזל למדריך החתיך היה טראומיל בתרמיל. יואב מרח את הקרסול ולמרבה הפלא זה ממש עזר להקל על הכאב. המשכתי למרוח את המשחה מספר ימים, וכך הצלחתי לסיים את הקורס המדהים עם המדריך החתיך... טראומיל יש אל תתייאש".

שרית קורמן, נהריה


"מרחתי טראומיל אחרי ניתוח קיסרי – וסוף סוף יכולתי לשבת"              
     

"לפני 6 חודשים בדיוק ילדתי את בתי הקטנה והמתוקה. לידה שלישית, אחרי קיסרי... לידה מהירה ביותר. עם זאת, זוהר הייתה גדולה והתוצאות היו כואבות.. נורא... כשחזרתי מבית החולים, ואחרי שאמרו לי שאין מה למרוח על המקום הכואב, קיבלתי המלצה מחברה לנסות את טראומיל. כל ביקור בשירותים היה מלווה רחצה ומריחה של המשחה ואני יכולה לומר שבזכותה יכולתי סוף סוף לשבת. אני יודעת שזה מיועד לשרירים ולכן הייתי סקפטית, אבל גם יועצת הנקה וגם חברות בפורום הריון ולידה בתפוז המליצו לי ואני שמחה שניסיתי. ההקלה הייתה גדולה. תודה".

צביה בין, קריית מוצקין


 

"השתמשתי בטראומיל אחרי ניתוח קיסרי – והכאב פחת משימוש לשימוש"

"הסיפור שלי מתחיל בלידת בני השני (לפני 3 חודשים). זה היה ניתוח קיסרי מתוכנן, וכבר הייתי מוכנה לכאבים שאחרי (אם כי יש כנראה דברים שאי אפשר להיות מוכנים לקראתם...). הרופא אמר לי שהפעם זה יכאב יותר מהקיסרי הקודם, סמכתי עליו, אך לא ידעתי כמה הוא צודק.

 

"יומיים אחרי הניתוח מישהו המליץ לי על טראומיל. בעלי קנה את 'משחת הקסם', ומרחתי אותה על התפר ועל הסיכות, תוך חששות ש'זה כל כך כואב, שלא נראה שמשהו כבר יכול לעזור...

 

"למרבה הפלא, הכאבים פחתו בהדרגה, סוף סוף הצלחתי להתיישר ולעמוד זקוף. פצע הניתוח הגליד יפה ונותר ממנו פס דק, כמו סמיילי. את ההקלה הזו אני חבה ככל הנראה למשחה.

 

"מי היה מאמין? כל כך פחדתי לגעת בפצע הניתוח ובסיכות מרוב כאב, אבל הכאב פחת משימוש לשימוש, עד כי אחרי מספר ימים שכחתי שחתכו לי את הבטן... :)"

אלינה פצ'ורסקי, אשדוד


 

"טראומיל יעילה מאוד להקטנת סימני צלקות לאחר ניתוח"

"סבא שלי עבר ניתוח מעקפים לפני 10 שנים והוציאו לו ורידים מהרגליים בשביל הלב. במקום שבו היו תפרים לאורך הרגל, מרחנו טראומיל והפצעים הגלידו מהר והצלקת היא מזערית. המשחה יעילה מאוד להקטנת סימני צלקות לאחר ניתוחים".

אוה מיכאל, באר שבע


"בזכות טראומיל לא ביטלתי את הנסיעה"

המשחה הזאת הצילה אותי, לפני נסיעה מתוכננת חטפתי מכה חזקה ברגל וממש לא הצלחתי לדרוך עליה.לאחר מריחה של 3-4 פעמים ביום תוך יומיים שלושה היה שיפור מדהים ולמזלי לא הייתי צריכה לבטל את הנסיעה שלי.הכל בזכות המשחה המדהימה הזאת.

גלי רוטנר. תל אביב


"טראומיל והוא מתאחה כמו פלא"

אצלנו במשפחה, טראומיל זה הפתרון הכי טוב לכאבים שאחרי ברית המילה (לילד, לא לאמא...) לפני הברית תמיד מכינים את המשחה בבית, ומורחים על המקום עד שמתאחה- והוא מתאחה כמו פלא!

פאר שלמה. מושב יבול


"טראומיל – גם לכלות שמועדות"

לא מזמן התחתנתי. ביום החתונה, אחותו של בעלי הלכה למספרה והייתה שמחה והכל ובסיום הטיפול הספרית אמרה לה: braeke a legg שמשמעותו במובן המילולי: "תשברי רגל" ופירושו: בהצלחה. לאחר כמה דקות כאשר היא ירדה במדרגות, החליקה ונפלה. בדיעבד צחקנו כי מה שהספרית אחלה לה התגשם (במובן המילולי). בערב החתונה היא סבלה מאוד מכאבים. במקרה נשאתי עמי בתוך התיק את המשחה: טראומיל. נתתי לה למרוח על הרגל הכואבת וזה הרגיע אותה לכמה שעות.

אורית סוויד. ראשון לציון


"וכמו עם נשיקה של אמא – מיד עובר"

אצלנו במשפחה המורחבת קוראים לטראומיל משחת הפלאים של אמא ושל סבתא, בכל מכה מורחים וכמו עם נשיקה של אמא מיד עובר, אני גם נותנת לחברות בכל טיול של תנועת הנוער לשים טראומיל על כל מכה, וגם בדיסני כשכאבו לי הרגליים אמא מרחה לי את משחת הפלא.
בר אדם. משמר השבעה"אם כוויה – טראומיל וכמו לא היה"

לפני כ 10 שנים נכוויתי מהמגהץ ונוצר לי "פנס" ליד הטבור. שמתי את המשחה ותוך פחות משבוע, בטיפול יום יומי התקלף העור וכמו חדש. ועד היום, אם חס וחלילה יש כוויה, מיד טיפה והופ! כמו לא היה... :). מצוין.

אוסנת אייזנרייך. באר שבע   

 " טראומיל" היא חלק מחיינו ומחיי בריאות ילדינו"

עברתי ניתוח לכריתת שדיים ושיחזור עקב נשאות של הגן BRCA1. לאורך כל תקופת ההחלמה מרחתי את המשחה, שחברה המליצה לי עליה ואני, שכבר חשבתי שדבר לא יעזור לצלקות להחלים, הופתעתי מהמהירות ומקצב ההחלמה. לאחרונה גם אמי עברה הקרנות בשד ולמרות שהמלצת הרופאים הייתה "לא לגעת באזור המוקרן", אני התחננתי בפניה שתמרח טראומיל על הכוויה הגדולה, וזו ממש הצילה את חייה. ההקלה הייתה גדולה ולמשחה חלק גדול מאד בהחלמתנו. מאז "טראומיל" היא חלק מחיינו ומחיי בריאות ילדינו והולכת איתנו לכל מקום.

אורית מזור. נוה מונוסון"טראומיל - כדי שאוכל לשחק עם הנכדים"

יצאתי לגינת השעשועים עם הנכדים, השניים השתוללו להם הנה והנה ואני אחריהם. ומה לעשות שסבתא כבר מתחילה לחרוק, וכף רגלי השמאלית החלה לעשות סימנים של עייפות החומר.  כשסיפרתי לכלתי שהרגל כואבת לי, היא שלפה את טראומיל משחה, ממגרת עזרה ראשונה בבית, ועד שהילדים נרדמו אחרי ארוחת ערב ומקלחות - הרגשתי הרבה יותר טוב ויכולתי לדרוך ביתר קלות על הרגל. תודה.
טובה רוט. נתניה"
טראומיל החזיר אותי מהר לשגרה"

לפני שנתיים וחצי נקעתי את הרגל והכאבים היו איומים שהגעתי למרפאה היו בטוחים מעוצמת הכאב וממראה הרגל ששברתי אותה. קיבלתי הוראה לשבת בבית שבוע עם הרגל למעלה, חבושה, תרופות להרגעת הכאב. טראומיל עזר להקל על הסבל, המעיט את השימוש בתרופות נגד כאבים והחזיר אותי מהר יותר לשגרה ומאז אין זכר למה שאירע.

דפנה מילון. קרית אונו"טראומיל גרמה לשידרוג הקליניקה שלי"

 

אז זהו... שאין לי סיפור אחד אלא יש יותר מדי... אני עוסקת ברפואה משלימה ומשלבת טראומיל בטיפולים שלי ואף נותנת למטופלים שמדווחים על הקלות משמעותיות בכאבים ובפציעות. תודה לכם על שידרוג הקליניקה שלי  תבורכו על כך

קרן נץ. רמת גן"המשחה הזו היא כמו גלולת קסם"

 אני עובדת בארכיון כקלדנית. ומרימה בכל יום תיקי אשפוז כבדים מאוד.

 אני עובדת בארכיון כ-10 שנים כקלדנית וישנם תקופות שהכאבים ממש עזים, גם מההקלדות הרבות, וג

וגם מהמשקל הכבד שאנו הקלדניות מרימות. יום אחד הלכתי לבית המרקחת וביקשתי משחה טובה לכאבים בזרועות הידיים. הרוקחת הביאה לי את טראומיל ואמרה שזו משחה טובה, אני לקחתי סיכון ורכשתי את המשחה. ואני חייבת להגיד שדבר כזה עוד לא קרה לי. המשחה הזו היא כמו גלולת קסם. ברגע שמרחתי אותה כבר הרגשתי הקלה והכאבים עברו בלי לחזור, ומה גם שאין למשחה ריח לוואי כמו למשחות אחרות. מיהרתי לספר למשפחה ולחברות ומאז, כשחברותי הקלדניות מתלוננות על כאבים אני ממליצה: רק טראומיל!!!

ריקי לוי. חדרה"מחזיק אותה במגירה שברפת"

טראומיל-אני כמה שנים מכירה את המשחה ושמה לעצמה על הסימנים הכחולים כי כל מכה קטנה ישר מקבלת סימנים כחולים וכואבים מאוד וזה עובר מהר מאוד. בעלי עובד ברפת כחולב והרבה פעמים מקבל מכות מפרה.  לא האמין לשטויות שאני אומרת, "מה את קוראת לזה משחת פלא?"....אבל אחרי שהתנסה פעם אחד הוא קורא לה "משחת הפלא שלי" ומחזיק אותה במגירה שלו שנמצאת ברפת."הרגיע את מקום הגירוד"

אנחנו משתמשים בטראומיל בעיקר לפציעות ספורט, אבל יום אחד באמצע הלילה אחרי גירודים עיקשים עקב עקיצות יתוש החלטנו סתם ככה כי זה מה שהיה, למרוח טראומיל, זה הרגיע את מקום הגירוד ובבוקר קמנו כאילו לא היה כלום...     ענבל ברגר. רמת גן"למרוח בנדיבות באזור המכה"

אני אימא לחמישה בנים שובבים , משחת הטראומיל כבר 22 שנה נמצאת אצלי בתיק והיא איתי לכל מקום שאני הולכת. כשאחד הבנים נופל ומקבל מכה יבשה אני שולפת את המשחה ומורחת אותה בנדיבות באזור המכה, והרי פלא , במקום ימים של שינויי צבעים באזור המכה , בזכות הטראומייל למחרת כאילו לא היה כלום.שלא נדבר על הכאב הפיזי שנעלם במיידי. אימי עברה ניתוח צנתור באזור הצנתור היו לה שטפי דם, מריחה נדיבה של הטראומיל כל שעה עזרה לספוח את שטף הדם וההחלמה של האזור לקחה יומיים במקום שבועיים. משחה נפלאה תודה רבה

אביטל סבג. תל אביב"היום אני לא עוזבת את המשחה"

לפני מספר חודשים , הוצאתי תבנית אוכל מהתנור בחום עז ביותר בתבנית, היה הרבה רוטב ,משום מה הכל החליק לי על היד, נכוותי בצורה נוראית ביד ימין. השתמשתי מיד במשחה והמשכתי למשך שבועיים...על מנת שהצלקת תקטן .כי מן הסתם זו הייתה כוויה שברור שהצלקת הגדולה בדרך...היום אני לא עוזבת את המשחה והיא משמשת לכל מטרה.  

כרמלה דרור. קדימה" שימוש קבוע והכאבים לא חוזרים לי יותר"

הייתה לי במשך שנים דלקת בגיד ביד שמאל.בעקבות המלצות התחלתי להשתמש בה וכבר מהשימוש הראשון זה היה מדהים, הכאב נעלם, ובעקבות שימוש קבוע הכאבים לא חוזרים לי יותר. כאילו היא ממש טיפלה בי. מאז על כל כאב כלשהו שיש לי אני מורחת אותה ותמיד היא עוזרת לי :)

דנה ויינשטיין. ראשון לציון"להמליץ לכל מי שאוהבים"

כאישתו של רוקח, הוא נורא ממליץ על טראומיל לא רק ללקוחות הבית מרקחת אלא גם לכל המשפחה והחברים, המשחה היא באמת משחת פלא. מגיע פרס נובל למי שהמציא את המשחה הזאת, היא הכי עוזרת לטיפול בדלקות ובכאבים ובהעלמת סימני החבלה, ממש כמו קסם, משחה שיש רק לשבח ולהמליץ לכל מי שאוהבים ואיכפת לכם ממנו

נבולסקי נסרין. תל אביב

 "כבר בשימוש השני חל שיפור ניכר"

כבר המון שנים שאני סובלת מכאבי פנים ולסת, הרופאים לא ממש מצאו את מקור הבעיה ולא נתנו מענה לבעייתי. מכוון שאני דוגלת ברפואה טבעית על בסיס מרכיבים טבעיים  המוצר קרץ לי והחלטתי לנסותו, כבר בשימוש השני חל שיפור ניכר בכאבים. לכל חברה וקרובת משפחה אני ממליצה לנסות משחה זו, כולן מרוצות ומודות לי המוצר הולך איתי לכל מקום והוא תמיד נמצא איתי למקרה חירום.

אביב חן. באר שבע" המשחה עזרה פלאים"

השתמשתי בטראומיל לכל מכה שהילדים קיבלו. לפני שאפילו הופיע סימן שחור או נפיחות המשחה עזרה פלאים. המלצתי לגננת והיום משתמשים במשחה גם בגן הילדים. בנוסף, השתמשתי בכדורי טראומיל חודש לפני וחודש אחרי כל לידה. החלמתי באופן מהיר ביותר. באמת ממליצה מאד

אורלי שפירא. רמת השרון"שווה לנסוע לבנקוק"

לפני כשנה-בטיול בשוק של בנקוק,  הגיח לפני פיל ענק, שהבהיל אותי וגרם לי לרוץ לאחור ובלי לשים לב לדרוך בבור בכביש. מיד הופיעה נפיחות וכאבים שלא ניתן לתאר!!! לאחר 3 אמבטיות של מים חמים+משחת טראומיל מייד לאחר האמבט הכאבים עברו!!! מזה אנו למדים שני דברים חשובים:

 1-טראומיל מעביר הכאב במשיחה אחת. 2-שווה לנסוע לבנקוק-עם טראומיל כמובן!!!

שרי גולן. חיפה"טראומיל איתי בתיק באופן קבוע"

טראומיל זאת משחת הפלא!!!!!!! ולכן אני הולכת איתה בתיק באופן קבוע. יש לי צהרון וכמי שעובדת עם  ילדים, יודעת שהם כל הזמן נחבלים ומיד בוכים, ואני להרגעה מיד שולפת את משחת הפלא שהיא.... כמובן... "טראומיל" וכן נס, מיד הכל חולף וגם מפזר את שטף הדם או מוריד נפיחות. לפני כשבועיים חגגנו את יום הולדתו של חתנינו ובסיום הערב אחרי שהאורחים הלכו אני המשכתי לארגן כשלפתע החלקתי משלושת המדרגות וקיבלתי מכה חזקה בשוק. משפחתי היקרה מיד נעמדה סביבי ואני צעקתי תורידו לי את המכנס ותמרחו לי את "הטראומיל". שטף הדם עד הבקר נספג יפה והמשחה הקלה על הכאבים. אני לא יודעת מה הייתי עושה ללא המשחה הזאת. אני גם ממליצה עליה להרבה אנשים, ולפעמים בעלי צוחק עליי שאני צריכה לקבל אחוזים מהחברה.

טל ציפי. ברקן

 " מרחתי משחת טראומיל והנפיחות ירדה"

יצאתי לטייל בטבע לאחר הגשם, הכלבה השתוללה משמחה ואני מצאתי עצמי שרועה בבוץ, ושפשוף אדום מכוער, כואב ומתנפח בידי הימנית- ודווקא לפני הכנת ארוחה חגיגית.

 מרחתי טראומיל הנפיחות ירדה במהלך השעה שלאחר מכן והאודם חלף גם הוא. עד אחר הצהריים כבר יכולתי לחתוך ירקות בקלות ובכיף- יצא טעים!!

מורן צפאי. טבעון"אני קוראת לה - משחת שיקוי פיות "


כמטפלת הוליסטית וכרוכבת אופניים אני נהנית להמליץ ולהשתמש במשחה.  היא עוזרת בכאבים ישנים וחדשים בחבלות מרכיבה על האופניים וילדים מאוד אוהבים אותה לכל מכה וחבלה , אני קוראת לה "משחת שיקוי פיות " והיא פועלת עליהם כמטה קסמים.

שולי מיכלין. מצפה הילה


" כעיסוי מקומי לאחר נשיכה"

יש לי 3 בנות מתוקות ושובבות, שכמובן, כאמא עובדת נאלצתי להכניסן לגנים פרטיים. לא פעם ולא פעמיים הן ננשכו ואף נשכו ילדים אחרים בגן. והראה זה פלא- שימוש במשחת טראומיל כעיסוי מקומי לאחר נשיכה ולאחר מכן להבראת המקום הרגיע גם אותי כאמא...

קרן מאורי. צור משה


" הקלה משמעותי באודם ובצריבה"

נכותי בקיץ מהשמש - שיזוף יתר, באותה תקופה עברתי טיפול בדיקור סיני והמטפלת מרחה לי את משחת הטראומיל וקניתי אותה לאחר שראיתי תוצאות , הקלה משמעותי באודם ובצריבה של העור. ככה דרכה הכרתי את המשחה הזו. משחה נהדרת ומומלצת

זמר טוב מירב. גן יבנה


" הרומן שלי עם המשחה הנפלאה"

משחת הפלאים - טראומיל - שהצילה אותי. הרומן שלי עם המשחה הנפלאה "טראומיל" החל כבר לפני שנים רבות. לאחר שהכרתי והתוודיתי לסגולות הפלא שלה, אני נושאת עימי את המשחה לכל טיול, בארץ ובחו"ל. לפני שנתיים יצאתי לשבוע למסע לפולין "למצעד החיים". המסע היה כרוך בנסיעות ארוכות ומתישות. כעבור יומיים התחלתי להרגיש כאבים איומים בצידי המותניים, וכן בברכיים. מיד בהגיענו למקום מנוחה, שלפתי את משחת הפלא ומרחתי באדיבות בכל האזורים הכאובים. חשתי מיד בהקלה. מרחתי את המשחה פעמיים ביום, והרגשתי "כמו חדשה". אכן המשחה הצילה אותי! המשכתי במסע הטעון והמרגש, כאשר הנפש אמנם כאובה ודואבת, אבל את מכאוביי הפיזיים הצליחה המשחה להרגיע! תודה.

טובה ריבייר. מושב בית שערים


"טראומיל חוללה לי פלאים"

שלום לכם, עברתי תאונת דרכים ונפגעתי בברך ובידיים וכל השרירים שלי תפוסים ומכווצים. המליצו לי על המשחה טראומיל ולהפתעתי היא עזרה לי בכאבים, חוללה לי פלאים עלו והצליחו

רוזיליו אליהו. חולון


"הרגשתי הרבה יותר טוב"

אני ומשפחתי היינו ביוון לפני כחצי שנה אני לקחתי את המשחה איתי(תמיד יש לי אותה כעזרה ראשונה) באחד הטיולים בעיר נפלתי חזק על הברכיים, קיבלתי מכות יבשות גם בפנים וגם ברגליים, מייד האחיות שלי מרחו לי טראומיל, הרגשתי הרבה יותר טוב אני ממליצה לכולם להשתמש בה

ניסני רבקה."הטראומיל אצלי כעזרה ראשונה
"

הטראומיל אצלי כעזרה ראשונה בכל הטיולים, גם בחו"ל.  לפני שלושה שבועות טיילנו כפי שאנו אוהבים באתרים ונופים מעניינים והופ מעדתי, ונפלתי על הפנים ועל צידי השמאלי, נפגעתי בצלעות. סדק ,גם שבר וגם מכה יבשה. מיד מרחתי את כל האזורים הנגועים במשחת הטראומיל אשר עזר לי מאוד מאוד  אפילו    הנפיחות בפנים מיד ירדה גם שטפי הדם הכחולים לא נראו. משחתי את עצמי כל שעה גם בלילה היום אני מרגישה טוב והעיקר נושמת כמעט ללא כאבים וישנה הרבה יותר טוב בברכה ,

יופי מזל. מודיעין


"מאז אני משתמשת בטראומיל לכל מכה"

בתי, כשהיתה בת שש, נפלה מהאופניים וקיבלה מכה גדולה ויבשה במצח ושפשוף לא נעים מתחת לעין, על שני המקומות מרחתי מיד טראומיל, הנפיחות במצח ירדה ולמרות שהייתה בגודל של כדור פינג-פונג, כמעט שלא התפתחה שם המטומה. השפשוף מתחת לעין הגליד מאד מהר, שלא כאופייני לשפשופים מסוג זה, ולא נותרה צלקת. מאז אני משתמשת בטראומיל לכל מכה, שפשוף, פצע וכדומה.  גם בטיפות האוזניים של טראומיל אני משתמשת כבר שנים, בהצלחה מרובה.  תודה, מיה

מיה גל.כרכור"תודה על טראומיל, המשחה כל כך עזרה לי"

מה שקרה לי זה ממש לא יאמן, פתחתי את דלת ההקפאה של המקרר, ומהמדף נפל לי על הרגל עוף- קפוא, איזה כאבים, ישר מרחתי את משחת טראומיל אמרתי ננסה, תודה לאל המשחה כל כך עזרה לי ועברו לי הכאבים, כבר דאגתי.  תודה רבה!

פאיביס נורית. קרית ביאליק


"המשחה הזאת פשוט עובדת"

לפני כשנה וחצי, כחודשיים לפני החתונה שלי, במהלך חופשה באילת דרכתי על קיפוד ים...הקוץ נכנס ממש ליד המפרק של הזרת... כולם אמרו לי, עזבי, זה יעבור, הקוץ מתמוסס בגוף, אבל אף אחד לא אמר לי שתהיה לי דלקת כרונית שתגרום לי לכאבים במשך יותר משנה!! כיום אני אחרי ניתוח שעברתי לפני חודש כדי לנקות את הרקמה הדלקתית שגרמה לי לכאבים. ההחלמה מהניתוח ארוכה ומייגעת וגם כיום כחודש וחצי אחרי עדיין יש כאבים... התחלתי להשתמש בטראומיל ולעסות את המקום עוד טרם הניתוח ולהפתעתי הרבה, ולאחר האכזבה מוולטרן ג'ל, הכאבים פוחתים בהדרגה...אני משתמשת בטראומיל לפחות פעם ביום ונהנית מתוצאות בן רגע! המשחה הזאת פשוט עובדת, ואין אפילו צורך במרשם... ימים יגידו אם הניתוח עבר בהצלחה אבל בינתיים טראומיל מקלה עליי ואני יכולה לומר שאני ממש מכורה!!!!!!!!!.

שרון יעיש . חדרה"טראומיל וזה תמיד עוזר"


כשבתי הייתה בת חודשיים הנקתי אותה הנקה מלאה. יום אחד כאב לי השד מאוד וחשתי תחושת גודש. בהמשך גם עלה לי החום. יועצת הנקה הסבירה לי שמדובר בגודש בצינורית חלב שהגוף מפרש כדלקת והמליצה לי לחמם את המקום ולמרוח טראומיל 3 פעמים ביום. ובאמת הגודש עבר תוך יום. לאחר מכן השתמשתי בטראומיל פעמים נוספות במצבים דומים וזה תמיד עזר.

שיר שחק. כפר סבא."ממליצה בחום להכניס לתיק הלידה"


משחת טראומיל עזרה לי מאוד בהחלמה מהתפרים לאחר שתי לידות. בלידה הראשונה עברתי חתך אפיזיוטומיה וסבלתי מכאבים. חברתי הרוקחת המליצה על טראומיל ומיד לאחר השימוש הראשון חשתי בהקלה. הטראומיל זירז את ההחלמה. בלידה השניה כבר הייתי מוכנה מראש והצטיידתי בטראומיל בתיק הלידה. גם בתפרים לאחר קרע ספונטני הטראומיל סייע בהחלמה והקל על הכאב. ממליצה בחום להכניס לתיק הלידה.

גלית מוסקל. ראשון לציון ."אני מצליחה לישון טוב בלילה"


בשנת 2006 עברתי תאונת דרכים, נהג משאית נכנס ברכב שלי מאחור, עברתי 28 טיפולי פיזיותרפיה, אבל לא עזר לי, הכאב המשיך להטיח בי, משחות רבות ניסית במהלך השנים, (הכאב הגיע במיוחד בחורף כשקר), מאז שגיליתי את טראומיל המצב הרבה יותר טוב, אני מצליחה לישון טוב בלילה, ולתפקד במהלך היום. תודה על ההקשבה.

מירי מור חיים. קרית חיים."
טראומיל - המצאת המאה!"


שלום,  ההיכרות שלי עם משחת טראומיל התחילה לפני כשנה , בתי הבכורה הייתה בת שנה ושבעה חודשים ביום בו נפלה ממיטת התינוק שלה. כתוצאה מהנפילה נוסף לה עוד "ראש קטן" למצח שלה, כל אזור המצח והעיניים היה מלא שטפי דם. קיבלתי המלצה מחברים לנסות את המשחה. המשחה חוללה פלאים, הנפיחות ושטפי הדם התמוססו מהר יותר מההשערות של הרופאים (הנפילה ארעה סמוך לחתונה של אחותי, כך שהיה לנו חשוב שהנפיחות ושטפי הדם יעברו כמה שיותר מהר).  מאז יש באמתחתי משחת טראומיל בכל מקום, בתיק של הבנות, בבית ובעבודה. אני מורחת את המשחה על כל פציעה או כאב. בתי הבכורה יודעת שיש פצע או כאב, היא מביאה לי את המשחה בכדי שאמרח לה מיידית. כמובן, שדאגתי שכל מכרי וחברי יזכו להנות ממשחת הפלא, כך שדאגתי להפיץ את הידיעה. התגובות גם מהם חיוביות להפליא. עם כניסתי לאתר עכשיו, גיליתי שיש טראומיל בטיפות לאוזן, ביתי הקטנה בחודש האחרון סובלות קשות מדלקות אוזניים, אני כבר רצה לקנות את הטיפות, בתקווה לאותו אפקט כמו המשחה.  תודה לכם אלטמן על המצאת המאה!!!!

עינב פרי. מודיעין

 


"יכולתי להניק בלי כאבים"

 

כשהנקתי את בתי היה לי גודש ונפיחות בשדיים, כאב לי בעת ההנקה וזה לא דבר שמאפשר לנוח כשזה קורה. יועצת ההנקה הנפלאה שלי, ענבל בונה, המליצה בחום למרוח על השדיים, כעבור מספר שעות כבר יכולתי להניק בלי כאבים והנפיחות נעלמה.

מיכל ג. עדנים

 


"טראומיל נמצאת אצלי בעבודה, בטיולים ובמגרה בהישג יד"

 

בוקר טוב,  המשחה בשפורפרת הלבנה עם הפס הכחול נמצאת אצלי בתיק ומלווה אותי בכל עת. למה? הרי זה לא ליפגלוס, בושם או ת"ז ... הרי הסיפור... ניסיתי להוציא מגירת  נעליים שנתקעה על קצה של שטיח, משכתי בחוזקה את השטיח והמגרה נפלה על אצבעות רגלי! ברגע הראשון נשימתי נעצרה ואז פרצתי בצווחות כאב שלוו בבכי קורע לב. שכנתי לא נשארה אדישה ומיד הגיעה עם משחת השטרמומיל. מרחי מיד! פקדה. משחה? למה? מה זה יעזור? שאלתי סקפתית, מרחי! פקדה שוב, מרחתי בכניעה וכעבור מספר דקות הכאב נחלש, נרגעתי ופניתי לצילום בקופת חולים שקבע שיש לי שבר בשלוש אצבעות בכף הרגל אבל אין מה לעשות והזמן יעשה את שלו. האחות הציעה לי גם היא למרוח את משפחת הטראומיל. מה היה לי להפסיד ? הקפדתי על המריחה וקצת עיסוי ואכן הצבעים כחול, סגול וצהוב המלווים מכות כגון זו שאני קיבלתי היו מינוריים והכאבים לא היו עזים, אכן המשחה עזרה ומאז אנחנו יחד, בעבודה, בטיולים ובמגרה בהישג יד ... רק בריאות ויום נעים.

מינץ-גרינברג טובית. קרית מוצקין


 "טראומיל מציל הנפשות שלי"

באחד מתפקידי הקודמים, הייתי מדריכת ילדים בחוג בישול בבית הספר. יום בהיר ונמהר אחד, בעודנו מבשלים ספגטי, הנחתי בלי משים את כף ידי היישר על הפלטה הלוהטת. לא הייתה לי ברירה אלא להמשיך בשיעור אבל מייד לאחריו רצתי על נפשי הביתה, מרחתי את הטראומיל - מציל הנפשות שלי, והיד נרפאה לחלוטין (!) תוך כיומיים שלושה.

שירלי קרקוב. שדה משה


"זה היה כמו קסם - נשאר רק סימנצי'ק"

כל מתכון מתחיל אצלנו בבית ב: לקחת את הילד לשים על השיש ולהוסיף:) וככה היה גם כשדניאל היה בן שנתיים הכנו מרק עגבניות של חורף והילד נהנה נמרח כולו בעגבנייה ותבלינים קילף רחץ חתך ובחש. אבל זו הייתה הפעם הראשונה בחייו וגם האחרונה שהוא גם העיז לגעת בסיר הרותח שהיה לידו כי תמיד הוא פוחד מאוד מחום ויודע מה מותר ומה אסור.  אני מודה אני רוקחת ולכאורה יודעת טוב מאוד מה לעשות עם כויות יש בבית סילברול, פולידין, קרח הכל אבל הצרחות שלו וכף היד האדומה מבעבעת עם רגשות המצפון האימהיים היו קשים מנשוא עבורו ועבורי. האמת לא יודעת מדוע החלטתי על טראומיל ומרחתי לו כל שעה בעדינות עם הרבה פוו של אויר וים של נשיקות ולקראת ערב שהאבא חזר הביתה הוא כבר כמעט לא האמין לסיפור של הכוויה זה היה כמו קסם אין שלפוחיות אין אדמומיות רק סימנצ'יק קטנצ'יק על היד. כיוון שלא נראה לי שהנשיקות הן אלו שהעלימו את הכוויה הקשה נשארתי מול העובדה שלא משנה אם אני מאמינה רק לכימיה או לא עובדה טראומיל העלים את הכל. אני עדיין לא יכולה לאמר שאני חסידה של הומאופתיה או של מוצרים טבעיים אבל אצלנו בבית תמיד יש טראומיל וגם הילד מבקש לכל דבר טראומיל ואני מודה שבגני הילדים שלי ואצל חברותי גם כן יש באורח פלא טראומיל כי אין מה לעשות עם עובדות שקרו מול עיני אני לא מצליחה להתווכח. ו..לא לא למדתי לקח עדיין כל מתכון מתחיל אצלנו בלשים את שני הילדים על השיש ולהוסיף:)

אפרת שקד.לפיד


" תודה למשחה ולרופא שהמליץ"

"לפני כשבועיים אבא שלי קיבל כוויות מחומר כימי (סודה קאוסטיק) ביד שמאל וראש. רופא המליץ לנו לקנות טראומיל . אני רוצה להגיד שזה באמת עזר לו ( בגירוד, הוריד לו נפיחות, והעור מתקלף בעדינות כמעט ללא סימנים). תודה למשחה ולרופא שהמליץ".

יצחקוב אלונה. רמלה


"חזרתי לעבוד עם היד יומיים אחרי הכוויה"

"אני מטפלת הוליסטית במקצועי. באחד הטיפולים שלי באבנים חמות, נשרפתי קשות ביד, כמובן שהשתמשתי באופן מיידי במשחות אחרות לטיפול בכוויות, אבל הכוויה הייתה מאוד חזקה ונטרלה אותי מעבודה. בהמלצת רוקחת, שהיא מטופלת שלי, קניתי את הטראומיל, ופלא פלאים. לאחר יומיים היד שלי הייתה בריאה ומוכנה לעבודה. עכשיו, לאחר שקראתי במקרה על כל סגולות המשחה, אני יודעת שהיא גם מתאימה לכאבי גב, אז כבר הבוקר ניסיתי וזה עובד".
בל קולט 


 

"הכוויות כמעט נעלמו אחרי שעתיים והילד היה רגוע"

 

"הרוקחת שלי המליצה על משחת טראומיל לטיפול בכוויות שנגרמו לי ממים רותחים.ההמלצה שלה התבססה על ניסיון אישי שהיה לה, כאשר נכדה בן השנה וחצי הגיע לביקור והיתה צריכה לשמור עליו: 'בתור סבתא טובה רציתי לקלח אותו וכשפתחתי את המים באמבטיה לא שמתי לב שהמים רותחים מאוד והילד קיבל כוויות בכל חלקי הגוף והתחיל לבכות. מרחתי לו טראומיל בשכבה עבה והילד נרדם. לאחר שעתיים התעורר ולהפתעתי הכוויות כמעט ונעלמו, האדמומיות נעלמה והילד היה רגוע. שמחתי כל כך שיש מוצר פלא כזה ומאז אני ממליצה לכל הלקוחות, לחברים ולמשפחה שלי על המשחה הנפלאה הזאת, ואני חושבת שכל משפחה חייבת משחה כזאת בבית". 

שגית ביבי, גבעת זאב  

 


"ממליצה בחום להחזיק משחת טראומיל בבית"  

"לפני כמה שנים, כשבתי היתה ילדה קטנה, הגשתי לה כוס תה רותח. היא לבשה מכנסיים קצרים, ובלי לשים לב, עם החוט של הטלפון, שפכה על עצמה את כוס התה ישר על הירכיים, שהיו חשופות. העור הפך בין רגע לאדום, ואני חששתי מאוד. לא היה לי מה להפסיד והחלטתי לנסות את טראומיל. מרחתי לה ביד נדיבה על האזורים החשופים, וראה זה פלא, כעבור כ-10 דקות לא היה זכר לכוויה. מאז אני ממליצה בחום לכל ידידי ומכרי להחזיק את משחת טראומיל בבית".

אלה מורד 

 


 

"טראומיל הוכיחה את עצמה במספר רב של הזדמנויות"

"ראשית, 'שמה' של המשחה הולך לפניה והיא זוכה לפופולריות בקרב בני משפחתי המורחבת. לראשונה, סיפרה לנו על נפלאות המשחה שכנתנו, אם לשני ילדים קטנים. מאז, היא ממש הוכיחה את עצמה במספר רב של הזדמנויות בקרב בני משפחתי. גם אני, בתור אמא טרייה לתינוקת, רכשתי את המשחה כחלק מהציוד הראשוני שקניתי עם הלידה וזאת בהמלצת בני משפחתי. כעבור מספר חודשים, בעת שבתי נכוותה קלות באצבע ממים רותחים, מיד מרחתי לה את המשחה על האצבע והפלא ופלא, הכאב נרגע מיד, ולמעט אדמומיות קלה, שחלפה בתוך יומיים שבהם הקפדתי לשוב ולמרוח המשחה - לא היה זכר למאורע. אכן משחת פלא שמצדיקה את השם הטוב שיצא לה".
ליאת אלמוג, מושב תפרח


"משחה חובה בבית"

"אני שיחקתי עם ילדיי כדורגל במגרש השכונתי, כשפתאום כאב חד פילח את העקב. שניגשתי לאורתופד נמצא כי יש לי קרע חלקי בגיד אכילס וחוץ ממעט פיזיותרפיה ומשכך כאבים אין מה לעשות. השתמשתי בטראומיל והיא עזרה להפיג את הכאב. כיום היא נחשבת משחה שחובה מבחינתי שתהייה בבית".
ניסים ויצמן, גן-יבנה "יומיים אחרי הנפילה החזקה כבר יכולתי ללכת"

 

"לפני כשנה החלקתי במדרגות בביתי ונפלתי בחוזקה על הצד השמאלי של הישבן. המכה היתה משתקת, כל כך חזקה עד כדי כך שתוך שעה בודדת כל המקום הפך לשטף דם אחד גדול ושחור. חברות כבר הכינו אותי שאצפה 'לסחוב' את שטף הדם הזה כמה חודשים טובים. כבר ביום הנפילה, עם כל הכאב, התחלתי למרוח טראומיל משחה ולקחת טראומיל טיפות בבליעה. הקפדתי על המינון שהומלץ לי ואני חייבת לציין שאחרי יומיים כבר יכולתי ללכת, ותוך שבועות בודדים שטף הדם הבריא ונעלם".

ליאת מזרחי, חולון 

 

 


 

"טראמיל העלים את הפנסים בעין ובלחי"

"חברה משוהם נפלה על הפנים וכל הלחי והעין היו פנסים, נפוח, כחול ואדום. היא התביישה לצאת מהבית, הגעתי אליה לביקור עם משחת טראומיל, שנמצאת אצלי קבוע בתיק. מרחתי לה, והפלא ופלא, אחרי שבוע כאילו ולא היה דבר. מאז היא לא זזה בלי טראומיל הפלא".
ליאורה אביטבול, מודיעין"טראומיל היה הדבר היחיד שהקל עלי"

במהלך דיווש על אופניים בלמתי על מנת שלא לפגוע בהולך רגל, עפתי מהאופניים למרחק ולגובה רבים והשתטחתי על המדרכה הגסה. ברכי השמאלית נפגעה קשות ועמוקות, עד לרמה שממש התקשתי בהליכה במשך שישה שבועות. הדבר היחיד שהקל עלי, שיפר והיטיב עם/את מצבי – טראומיל. השתמשתי בהמלצתה של מדריכת הפילאטיס שלי, ה צ ל ה".
שלומית, ת"א


"להפתעתי הכאב נעלם"

"במהלך עבודתי נשמט חפץ בעל משקל מידי המחסנאי ישירות על פרק כף ידי. חשתי כאבים עזים ואחרי כמה שעות היד התנפחה. למחרת הרוקחת יעצה לי לשים מהמשחה. האמת, לא האמנתי שהיא תעזור. שמתי כמות נדיבה במשך שעות היום ולהפתעתי הכאב נעלם. הנפיחות ירדה ולא נהיה שטף דם. מאז אני ממליצה בחום על המשחה".
עינת גיל, יהוד


"וואי, הכול עבר לי"

"אמי נפלה בחוץ וקיבלה חבלות רציניות ברגליים ובידיים. יום יום שמתי לה את הטראומיל מספר פעמים ביום. כל הזמן היא טענה שלא עוזר לה, עד שיום אחד אמרה 'וואי, הכול עבר לי'. כך ידעתי שזה בזכות הטראומיל".
אולגה רובין, אור-עקיבא


  "הכאב חלף לאחר עשר דקות"

"בחודש השמיני להריוני התכופפתי מתחת לשולחן המחשב שלי בעבודה על מנת להכניס את הכבל שהשתחרר, וכאשר קמתי חטפתי מכה מאוד חזקה בכתף מלווה בכאבים נוראיים. מכיוון שאני עובדת באחת מרשתות הפארמים, עליתי מיד לרוקח, שנתן לי את משחת הטראומיל ומרחתי על הכתף. לאחר עשר דקות לא הרגשתי את הכאב וגם לא נשאר לי סימן כחול, שנוצר לי בדרך כלל, כאשר אני נחבלת. משחה מעולה".
אתי דן, ר"ג

 

עבור לתוכן העמוד